توسط دبیر علمی فصلنامه رویش روانشناسی طرح جدید پذیرش مقالات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۲۲ | 

نویسنده گرامی
با سلام و احترام،

ضمن تشکر از اینکه مجله رویش روانشناسی را برای ارسال مقاله خود انتخاب کرده اید،

به اطلاع می رساند، مجله رویش روانشناسی در چشم انداز جدید خود و با هدف تسریع در پذیرش مقالات، قصد دارد فرایند داوری را در حداقل زمان ممکن به انجام برساند. این زمان که شامل بررسی اولیه توسط دبیر علمی، داوری اولیه، و داوری نهایی تا زمان آمادگی مقاله برای پذیرش است، از طرف مجله حداکثر 50 روز به طول می انجامد. لازم به ذکر است که این زمان شامل زمانی که نویسنده در حال اعمال نظرات داور در جهت اصلاح مقاله است، نمی شود. هزینه فرایند بررسی مقالات 500000 ریال است که پس از تایید دبیر علمی مبنی بر مناسب بودن مقاله جهت ورود به سیستم، واریز می شود. هزینه پذیرش مقاله 500000 ریال است که پس از تکمیل فرایند داوری و تایید دبیرعلمی بر صلاحیت پذیرش واریز می شود.

روند فوق از تاریخ 1396/09/22 قابل اجرا بوده و مقاله هایی که از این تاریخ به مجله ارسال می شوند، مشمول طرح فوق خواهند شد.

لازم به ذکر است که نویسندگانی که مقالاتشان را پیش از تاریخ فوق ارسال کرده اند و مقاله شان در وضعیت «آماده ویرایش» یا «منتظر پرداخت هزینه پذیرش» قرار دارد و « 2 ماه» در وضعیت مذکور مانده باشد نیز مشمول طرح فوق شده و بر اساس تعرفه جدید ملزم به پرداخت هزینه خواهند بود.

                                                                   

                                                                                 مدیر مسئول فصلنامه، مدیر پایگاه و صاحب امتیاز پایگاه: دکتر رضا پورحسین، دانشیار دانشگاه تهرانکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 460 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فصلنامه رویش روان شناسی (علمی ترویجی) می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Rooyesh-e- Ravanshenasi Journal

Designed & Developed by : Yektaweb